25 yılı aşkın iş hayatımızda, aile şirketlerinden çok uluslu şirketlere kadar, farklı sektör ve yönetim kademelerinde edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak, iş dünyanıza farklı perspektifler kazandırma amacındayız.

İşbirliğimiz ile; gerek kriz zamanlarında, gerekse büyüme dönemlerinde, şirketinizin potansiyel gücünü ve yapabileceklerini ortaya çıkarmak hedefindeyiz.

Ekibimiz ve güçlü iş ortaklarımız ile, şirketinizi 360’ değerlendirip, elde ettiğimiz sonuçları sizler ile paylaşarak, şirketinize özel çözümler üretmekteyiz. Farkımız; rapor sonrası süreci, sizlerle beraber yönetmektir.

 

Altuğ Aylıkcı
Kurucu Ortak

1980 yılında doğan Altuğ Aylıkcı, Marmara Üniversitesi Tekstil Bölümü mezuniyeti sonrasında, Hochschule Niederrhein Ticaret ve Yönetim MSc Programı’nı tamamlamıştır. Öğrenimini tamamladıktan sonra farklı tekstil firmalarında görev almıştır ve sonrasında akaryakıt sektöründe Shell ve Socar firmalarında satış, yatırım, operasyon kadrolarında farklı kademelerde yöneticilik yapmıştır.

Atilla tezer
Kurucu Ortak

1970 yılında doğan Atilla Tezer, Ankara Üni. Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezuniyeti sonrasında UCLA’de Finans Eğitimi almıştır. Sırasıyla Yaşar Holding, Türk Tuborg, General Motors Europe, İnci Holding ve Akdemir Holding bünyelerinde mali işler ve yönetim kadrolarında farklı kademelerde yöneticilik yapmıştır. 2017 yılından itibaren Yönetim Danışmanı olarak iş hayatına devam etmektedir.